БОЙЛ + ПЕЛЕТС.
PANDEMIA бойли, покриті гранулами бетаїну, після кидання гранули розм'якшуються і відпадають орієнтовно через 1-2 години.
Ви напевно знайомі з полюванням з класичним ПВА, начиненим міні-гранулами. Це швидко, ефективно, але має і недоліки - наприклад, унеможливить або скоротить довжину кидка. Пандемічна пастка вирішує цю проблему.
Boilies Pandemia містить класичну повнорозмірну кульку бойлів заданого смаку. Бойл покритий міні-гранулами, що містять бетаїн, есенції та інші атрактанти. Коли його кидають у воду, починає працювати відразу кілька речей. З одного боку, атрактори, що містяться, вивільняються, починається процес розчинення - дезінтеграції мікропелет, і пелети поступово починають відшаровуватися від поверхні бойлів. Відразу після цього відбувається звільнення атракторів від самої кулі всередині.
Коли кульки кинуті у воду, вони також випускають барвисту хмару – дим, який насичений ароматом і смаком.
Ця приманка підходить як для швидкої ловлі (сильний занурення, великий вміст атракторів, миттєва ефективність гранул), так і для більш тривалого очікування клювання і лову великої риби (після того, як гранули відпадуть і розчиняться, тверда повнорозмірна куля залишається над гачком, навколо якого привабливий і м'який шар розчинених пеллет).
Вам не потрібно турбуватися про те, що гранули відпадуть з бойлів, наприклад, при сильному закиданні та ударі об воду! Вони починають розпушуватися лише через кілька хвилин у воді.
Бойли всередині мають діаметр 20 мм.