Акція. Набір продуктів із мотиля за спеціальною ціною

320,00
грн.
401,00
грн.
Склад: мотиль кормовий, витяжка мотиля.

Пропонуємо добавку «Мотиль кормовий» 200 мл, а також бустер «Кров мотиля» 500 мл і атрактант «Кров мотиля» 90 мл за спеціальною ціною. Усі продукти на 100% складаються із мотиля. Акція буде діяти лише у квітні.

Добавку змішують з підгодувальними сумішами/прикормками. Оптимальна доза – 200 мл добавки на 2-5 кг суміші, максимум. Попередньо можна розбавити потрібну кількість добавки водою із водоймища.

Атрактант додають у прикорм (10-15 мл на 1 кг суміші), в сподові суміші та суміші для набивання годівниць, флетів, стіків, PVA пакетів і т.д. Також атрактант застосовується для дипування чи замочування насадок та відмінно підходить для виробництва бойлів.

Бустер призначений для зволоження та посилення дії підгодувальних сумішей/прикормок. Оптимальна доза – 100-200 мл бустера на 1 кг прикормки. Також бустер використовують для замочування натуральних та штучних насадок (пелетс, бойли, дамбелси тощо).

Всі продукти підходять для ловлі риби у будь-яку пору року. ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ЗБОВТАТИ.

Тип: Добавка, бустер, аттрактант

Аромат: мотыль

Специализация: мирная рыба

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Click to order
Total: 
Усі замовлення обробляються протягом одного дня. Можливі варіанти доставки – "Новою поштою" згідно базових тарифів компанії. Оплата – готівкою або карткою при отриманні.
Ваш телефон
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь із політикою конфіденційності.